Brodeeraus Hööksin tuotteisiin

Erityyliset ja -väriset brodyyrit

Brodeeraamme toivomuksesi mukaan, myös logoja (kysele hintoja). Loimissa ja neliöhuovissa ratsastajan nimi sijoitetaan yleensä vasemmalle ja hevosen nimi oikealle puolelle. Huomaathan, että jo olemassa olevan brodyyrin päälle ei voi brodeerata!

7–20 merkkiä sisältävä nimi voidaan brodeerata kaarevaan muotoon (katso kuvat). Meillä on laaja valikoima erivärisiä lankoja. Voit ilmoittaa meille, mikäli haluat että brodeeraus sointuu johonkin tiettyyn väriin (esim. koristepunokseen), niin voimme valita juuri oikean langan värin.

Alla näet osan värivalikoimastamme, katso myös hooks.fi/brodeeraus. Huomaathan, että värisävyt voivat vaihdella hieman painatuksesta ja tietokoneen näytöstä johtuen. Ennen brodeeraamista tarkistamme, että tulos on toivomustesi mukainen. Epäselvissä tapauksissa otamme sinuun yhteyttä.



Brodeerauksen tilaaminen verkkosivustosta

Kun haluat brodeerauksen tuotteeseen, jonka tilaat osoitteesta hooks.fi, merkitse toiveesi kassalla "Viesti asiakaspalvelulle" -kenttään. Ilmoita viestissä mitä tuotetta toive koskee (jos olet tilannut useita tuotteita), brodeerauksen paikka, värit, kirjaisintyyli sekä muut tiedot (ks. luettelo). Brodeerauksen hinta lisätään lopulliseen tilausvahvistukseen. Huomaathan, että brodeerauksen tilaaminen vaikuttaa tilausvahvistuksessa annettuun toimitusaikaan.

HUOM! Brodeerattuja tuotteita ei vaihdeta.



Ilmoita tilauksessa seuraavat tiedot:

  • Brodeerattava tuote
  • Brodeerattava teksti – tarkista oikeinkirjoitus ja kirjoita isot/pienet kirjaimet toiveidesi mukaan!
  • Brodeeraustyyli (A–H). HUOM! C- ja D-tyylejä ei tule valita, jos haluat pelkkiä isoja kirjaimia.
  • Haluamasi langan väri (mahdollinen yhteensopivuus)
  • Paikka (oikea/vasen/selkä jne.)
  • Muoto (suora/kaareva – HUOM! Kaari vain 7–20 merkkiä)
  • Puhelinnumerosi



Hintaesimerkkejä

Brodeeraus Satulahuopa, yksi puoli10,90
Brodeeraus Loimi, yksi puoli15,90
Brodeeraus Koirantakki, yksi puoli7,90
Brodeeraus Takki rinta7,90
Brodeeraus Takki selkä18,90
Brodeeraus Takinhiha (ei lastenkoot)7,90
Brodeeraus Housunlahje7,90
Brodeeraus Korvahuppu7,90
Brodeeraus Tähti/sydän, kpl2,90
Brodeeraus Seuralogo47,90


Jos sinulla on erikoistoiveita tai haluat lisätietoja, soita asiakaspalveluumme 09-231 340 40.

HUOM! Brodeerattuja tuotteita ei vaihdeta.



Brodyr exempel 1
Teksti – suora kulma
Brodyr exempel 2
Teksti – suora
Brodyr exempel 3
Teksti – kaareva kulma
Brodyr exempel 3
Teksti – kaareva suora


Brodyrfärg exempel 523523
Brodyrfärg exempel 13201320
Brodyrfärg exempel 10241024
Brodyrfärg exempel 567567
Brodyrfärg exempel 10701070
Brodyrfärg exempel 10231023
Brodyrfärg exempel 19841984
Brodyrfärg exempel 11121112
Brodyrfärg exempel 16301630
Brodyrfärg exempel 6103161031
Brodyrfärg exempel 13191319
Brodyrfärg exempel 11211121
Brodyrfärg exempel 13141314
Brodyrfärg exempel 561561
Brodyrfärg exempel 16191619
Brodyrfärg exempel 677677
Brodyrfärg 10591059
Brodyrfärg exempel 13841384
Brodyrfärg exempel 10431043
Brodyrfärg exempel 18461846
Brodyrfärg exempel 6125361253
Brodyrfärg exempel 10291029
Brodyrfärg exempel 18951895
Brodyrfärg exempel 10931093
Brodyrfärg exempel 11671167
Brodyrfärg exempel 13061306
Brodyrfärg exempel 10111011
Brodyrfärg exempel 12361236
Brodyrfärg exempel 10601060
Brodyrfärg exempel 13511351
Brodyrfärg exempel 12121212
Brodyrfärg exempel 11001100
Brodyrfärg exempel 12761276
Brodyrfärg exempel 12491249
Brodyrfärg exempel 12501250
Brodyrfärg exempel 19461946
Brodyrfärg exempel 17011701
Brodyrfärg exempel 18231823
Brodyrfärg exempel 19091909
Brodyrfärg exempel 10001000
Brodyrfärg exempel 10011001